Glonera

Kullanım Şartları

Glonera’yı kullandığınız için teşekkür ederiz. Lütfen şartları dikkatlice okuyunuz.

 1. Glonera’yı kullanarak, ziyaret ederek ve Glonera’ya üye olarak Kullanım Koşulları ve Gizlilik Politikası’nı kabul etmiş sayılıyorsunuz.
 2. Glonera’da bazı hizmetler üyelik gerektirebilir ve ziyaretçiler tarafından kullanılamayabilir.
 3. Glonera üyeliğinizi istediğiniz zaman sonlandırma ve verilerinizin silinmesini talep etme hakkına sahipsiniz.
 4. Aynı şekilde, Glonera gerekli gördüğü durumlarda hesabınızı askıya alma veya silme hakkına sahiptir.
 5. Üyelik bilgilerinizin (e-posta, şifre gibi) 3. kişiler tarafından korunması ve kötüye kullanımı sizin sorumluluğunuzda olup, Glonera’nın bu konuda bir sorumluluğu yoktur.
 6. Glonera’yı kullanarak mevcut platforma zarar vermeyeceğinizi, kötüye kullanmayacağınızı, tersine mühendislik veya benzeri eylemlerde bulunmayacağınızı, diğer üyelerin platformu kullanmasına engel olmayacağınızı ve zorluk çıkartmayacağınızı işbu kullanım sözleşmesini onaylamanız ile taahhüt ve kabul edersiniz.
 7. Kullanım bilgilerinizin doğru olduğunu varsayarız. Bu bilgilerin yanlışlığı, sahteliği ve kötüye kullanımı durumlarında Glonera’nın hesabınızı silme ya da askıya alma hakkı saklıdır.
 8. Glonera’da yer alan ürünler, ürün fotoğrafları, isimleri, markaları bunları kullanıma sunan gerçek veya tüzel kişilere aittir. Bu ürünler ve materyaller kullanıcı deneyimini kolaylaştırmak adına kullanılmış olup, Glonera bu ürün ve materyaller üzerinde hiçbir hak iddia etmediği gibi bu sitede yayınlanmasının, söz konusu ürünlerin marka haklarına yönelik bir saldırı olarak görülmesi kabul edilemez.
 9. Glonera’da yer alan diğer fotoğraf, video, kod, program, işleyiş tasarım, logo, resim, yazı dahil olmak üzere tüm içerikler ile Glonera markası ve glonera.com alan adı, alt alan adları ve tüm sayfalara ilişkin tüm fikri ve sınai mülkiyet haklar Glonera’ya aittir, veya tarafımızdan bunların kullanımına ilişkin olarak hak sahiplerinden kanunlara uygun şekilde lisans alınmıştır. Bu nedenle; söz konusu içerikler bizden yazılı izin alınmaksızın hiçbir surette kullanılamaz, yayınlanamaz, işlenemez, çoğaltılamaz, yayılamaz, temsil suretiyle faydalanılamaz, işaret, ses ve/veya görüntü nakline yarayan araçlarla umuma iletilemez. Aksi halde; tüm hukuki ve cezai işlemleri başlatma ve taleplerde bulunma haklarımız saklıdır.
 10. Glonera’da virüs ve benzeri zararlı yazılımların bulunmaması için tüm çaba sarf edilmektedir, ancak bu yazılımların bulunması ve kullanıcıya zarar vermesi Glonera’nın sorumluluğunda değildir. Kullanıcı platformu kullanırken bu konuda önlemlerini almalıdır.
 11. Glonera’da yaşanacak veri kayıpları, veri çalınması ve paylaşılması gibi konularda elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz ve göstermeye devam edeceğiz. Ancak veritabanımıza veya verilerinizin korunduğu diğer sistemlere izinsiz olarak girilmesi veya sistemin bozulması suretiyle bilgilerinizin değişikliğe uğraması, elde edilmesi, paylaşılması veya silinmesi halinde bir sorumluluğumuz bulunmamaktadır.
 12. Glonera’daki hizmetlerimizin devam etmesine ve yenilerinin eklenmesine çalışıyoruz. Ancak tüm bu hizmetler değişikliğe uğrayabilir veya kaldırılabilir. 
 13. Size daha başarılı ve kişiselleştirilmiş bir hizmet sunabilmek için Glonera’da bulunduğunuz süre boyunca cihazlarınıza çerezler, basit kod parçaları ve benzeri iz sürme dosyaları eklenebilir. Fakat bu dosyalar kişisel kimlik bilgilerinizi içermez veya açığa çıkarmaz.
 14. Verilerinizin nasıl işlendiğini ve hangi koşullar altında tutulduğunu, paylaşıldığını veya işlendiğini Gizlilik Politikası’nı gözden geçirerek öğrenebilirsiniz.
 15. Kullanım Koşulları ve Gizlilik Politikası’ndan kaynaklanacak uyuşmazlıkların çözümünde Türk Hukuku uygulanacak ve İstanbul Merkez Mahkemeleri ile İcra Müdürlükleri yetkili olacaktır.
 16. Kullanım Koşulları ve Gizlilik Politikası, sürekli olarak değişikliklere uğrayabilir. Glonera’yı her kullandığınızda bu politikalara ve koşullara onay verdiğinizi belirtmiş olursunuz. Bu sebeple tüm kullanımlarınızdan önce Kullanım Koşulları ve Gizlilik Politikası’nı gözden geçirmeniz tavsiye edilir.