Glonera

Ürün İncelemeleri Nedir, Nasıl Yapılır?

Ürün incelemeleri, Glonera’nın çok yakında kullanıma sunacağı bir hizmet. Bu aşamada da ürün incelemeleri hazırlayıp göndererek puan kazanabilirsin. Ürün incelemesi göndermek için yapman gerekenler çok basit.

  1. Ürün incelemeleri 250-500 kelime aralığında olmalı. Çok kısa incelemelerin kabul edilmeyeceğini unutma.
  2. Ürünü kullanım sürecin hakkında detaylı bilgiler veren bir yazı olmalı, örneğin bir fondöteni değerlendirirken cilt yapın hakkında bilgi vermelisin veya bir yüz temizleyici kullandıysan onu ne sıklıkla ve ne kadar süreyle kullandığını da söylemelisin. Sistemimiz GloneraID Testi’ne verdiğin cevaplardan da yararlanarak incelemeleri kullanıcılarımıza doğru formatta sunacak.
  3. İncelediğin ürünün başarısını etkileyecek başka bir ürün kullanıyorsan, örneğin incelediğin şampuanı kullanırken bir saç kremi de kullanıyorsan saç kreminin markasını da altta listelemelisin.
  4. İncelemelerinde en az bir görsele yer vermelisin. Bu bir before – after fotoğrafı, ürünün nasıl kullanılması gerektiğiyle ilgili bilgi veren bir fotoğraf veya ürünün içindekiler listesinin bir fotoğrafı olabilir. Görsellerin anlaşılır ve tamamen sana ait olması bizim için önemli, lütfen başka kaynaklardan görsel bulma.

Hazırladığın incelemeyi istediğin şekilde [email protected] adresine göndermen yeterli. Ürünün ismini veya Glonera’daki linkini belirtmeyi unutma. Editörlerimiz tarafından uygun görülen incelemelerin sana 50 puan kazandıracak!