Glonera

Glonera: Sana Özel Kişisel Bakım Platformu.

Kişisel bakım ürünlerinin hangisinin sana uygun olduğunu bulmak artık Glonera ile çok daha kolay, çok daha hızlı! Hem de tamamen ücretsiz.

  Üye Ol & GloneraID Testi'ni Çöz

Tamamını 8 dakikada çözebileceğin GloneraID Testi sayesinde Glonera senin saç, cilt, yüz ve diş yapını öğrenir, seni benzer özellikli kullanıcılarla eşleştirir.

  GloneraID Raporu'nu Al

Çözdüğün testler ile sana özel olarak oluşturulan ve tamamen ücretsiz olan GloneraID Raporu’nu al. Tamamen ücretsiz!

  Ürünlere Dair Yorumları, Puanları, İstatistikleri Görüntüle

Glonera’da binlerce ürüne dair binlerce yorumu okuyabilirsin, eşleştirildiğin kullanıcıların yaptığı değerlendirmeleri Kişisel İstatistikler bölümünde görüntüleyebilirsin ve ürünün sana özel puanını öğrenebilirsin.

  Ürün Önerici'yi Kullan, Aradığın Ürünü Bul.

Sana uygun olan ürünü Ürün Önerici’yle, veya kişisel puanlar yardımıyla bul. Böylelikle piyasadaki tüm ürünleri denemekle zamanını ve paranı boşa harcamamış ol.

Kişisel bakım ürünü satın alırken binlerce seçenek arasından sizin problemlerinizi çözebilecek, cilt yapınıza uygun ürünleri bulmak her zaman kolay değildir. İnternetteki bilgi kirliliği, yanıltıcı veya gerçek olmayan yorumlar size uygun olmayan ürünler satın almanıza sebep olabilir.

Glonera kullanıcıların ürünleri belli kriterler üzerinden değerlendirdiği ve yorumladığı bir kişisel bakım platformudur. Her bir kullanıcının değerlendirmesi, bu kullanıcının size benzerliğiyle ölçülü olarak puanlanır ve size gösterilir. Bu sayede daha önce kullanmadığınız bir üründen memnun kalıp kalmayacağınızı ürünü satın almadan öngörebilir, ihtiyaçlarınıza uygun olup olmadığını bilebilirsiniz.

Cildinizin, dişlerinizin, saçlarınızın ve yüzünüzün değerlendirilerek size özel ürün değerlendirmelerine ulaşabilmeniz için geliştirilen GloneraID kayıt olurken çözdüğünüz dört test sayesinde belirlenir. Bu testleri tamamladığınızda uzmanlarla geliştirdiğimiz, size özel bir rapor alırsınız.

Her ürün için hazırlanan özel değerlendirme formları sayesinde ürünlerle ilgili bilgi almak istediğinizde detaylı ve bilgilendirici istatistiklere ulaşabilir, ürünün kullanıcılardan aldığı ortalama puanı görüntüleyebilirsiniz. 

Kişiselleştirilmiş İstatistikler ise size benzer kullanıcılardan gelen yorumlar ve değerlendirmeler sayesinde oluşturulur. Bu benzerlikler GloneraID sayesinde belirlenir ve size benzer kullanıcıların değerlendirmeleri göz önünde bulundurularak hazırlanır. Bir ürün genel olarak beğeniliyor ancak size uygun değilse, bunu kişisel istatistiklere bakarak anlayabilirsiniz.

Nasıl Katkı Sağlarsınız?

Glonera için temel prensip olan tarafsızlık, siz kullanıcılarımızın katkılarıyla anlam kazanır. Bu sebeple bu platforma sağlayabileceğiniz en önemli katkı, kullandığınız kişisel bakım ürünleri hakkında gerçekçi değerlendirmeler ve yorumlar yaparak diğer kullanıcıların bilgilenmesini sağlamaktır.